fbpx

ZRÓB WIĘCEJ W GODZINĘ NIŻ INNI PRZEZ CAŁY DZIEŃ...

...nawet, jeśli masz więcej zadań, niż czasu, nie wyrabiasz z deadline'ami i nie chcesz przerabiać drogich kursów i "motywacyjnych" szkoleń

Oto twoja pierwsza pomoc w skupionej pracy! Skorzystaj z narzędzi, dzięki którym zamienisz zwlekanie na działanie, zrobisz w godzinę więcej, niż do tej pory przez cały dzień i odzyskasz czas na to, co naprawdę ważne!

apteczka_new

Bez subskrypcji i ukrytych kosztów.
Jednorazowa płatność.

Ponad 700 użytkowników paczki
Zastosujesz całość w max 60 minut
Narzędzia banalnie proste w użyciu

Prawda jest taka:

Jeśli pracujesz na swoim lub tworzysz, twoje zarobki są wprost proporcjonalne do zadań, które wykonasz - i do ich jakości. Mimo to zamiast szybko ogarnąć co jest do zrobienia i odpocząć, ciągle się rozpraszasz, odkładasz pracę na później i przez to wiecznie jesteś w pracy.

Jako freelancer, twórca, właściciel małego biznesu chcesz pracować mniej i zarabiać więcej, masz dość tego, że twój dzień pracy się nie kończy, robisz 12095 rzeczy naraz, a na koniec dnia i tak połowa zadań z listy przechodzi na następny dzień?

A może chcesz:

Uspokoić myśli i zrobić robotę nawet, jeśli w głowie czujesz chaos i trudno ci teraz pracować

Siadać z wysoką energią do pracy z rana i zamykać laptopa o 16:00 z pustą listą zadań i spokojem

Kończyć projekty przed deadlinem i to bez pracy po nocach czy nadgodzin

Pracować w tak wysokiej koncentracji, że nie oderwie cię od niej mail ani nowy post na Instagramie

Skrócić czas pracy o połowę, bez utraty klientów i zarobków i mieć w więcej czasu dla rodziny, przyjaciół czy na hobby

A co, gdyby nauczyć się jednej, prostej metody, dzięki której czas nie przecieka ci przez palce, a ty nie tylko nie pracujesz więcej, ale bez ociągania odhaczasz wszystkie, nawet najtrudniejsze zadania z listy i masz zawsze czas dla siebie i bliskich?

Nie musisz być guru produktywności, żeby to wszystko ogarnąć. Nie potrzebujesz też długich kursów. Masz wystarczająco dużo nauki marketingu, sprzedaży, pozyskiwania klienta, żeby jeszcze uczyć się o organizacji!

Dlatego chcę pokazać ci, że jest prostsza droga – której efekty poczujesz od razu. 

Pracując z setkami freelancerów, twórców i właścicieli małych biznesów nad ich efektywnością i organizacją, zrozumiałam, że jest jeden, najważniejszy element, który odróżnia tych, którzy nie prokrastynują, kończą projekty jeden za drugim, a po wszystkim mają czas na rodzinę, hobby, znajomych czy… Netflixa.

Regularnie gospodarowany czas na pracę w skupieniu.

Najefektywniejsi twórcy i przedsiębiorcy nie czekają na wenę i ochotę na pracę. Nie siadają też do pracy nieprzygotowani i bez konkretnego celu. Wykorzystują trzy, najważniejsze elementy efektywnej pracy: kontrolują rozproszenia, projektują własne sesje skupienia i dbają o to, by czas na skupioną pracę zawsze znalazł sie w ich kalendarzu.

Jeśli chcesz natychmiast wchodzić w stan wysokiej koncentracji, robić zadania bez ociągania i osiągać więcej w godzinę, niż inni przez cały dzień (żeby potem mieć więcej czasu dla siebie!), oto proste rozwiązanie:

PAKIET EFEKTYWNEGO FREELANCERA

Ten pakiet materiałów to zestaw pierwszej pomocy dla tych, których myśli uciekają podczas pracy i odkładają zadania na wieczne nigdy. Nauczę cię prostych metod na odzyskanie koncentracji i pracę bez prokrastynacji – a to wszystko w cenie mniejszej niż miesiąc dostępu do dowolnego narzędzia do zadań – czy Netflixa! ;)

BEZ długich kursów, BEZ motywacyjnego bełkotu i BEZ uczenia się obsługi tysiąca aplikacji.
Działa nawet, jeśli twoje skupienie jest teraz w proszku i nie pomagają książki, kursy, a nawet ponaglające maile od klientów.

Promocja: do 31.07 tylko 97 zł 37 zł

Bez subskrypcji i ukrytych kosztów. Dożywotni dostęp.

CO OTRZYMASZ?

KROK #1: POGROMCY ROZPROSZEŃ

Zestaw narzędzi, które NATYCHMIAST pomogą ci pokonać rozproszenia tak, by zamiast zerkania w telefon praca ekspresowo szła do przodu!

SZKOLENIE: Komputer sprzyjający skupieniu

Nauczysz się, jak wykorzystać funkcje i narzędzia, które już masz w swoim komputerze, by zamienić go z rozpraszającego cię potwora w narzędzie skupionej pracy – niezależnie, czy oganiasz technologie, czy jesteś w tym totalnie zielony!

EBOOK I PLANER: Metoda myślodsiewni

Wykorzystasz moją autorską metodę myślodsiewni, by pokonać rozproszenia dokładnie wtedy, kiedy się pojawią i nigdy nie przegapić żadnego dobrego pomysłu! W zestawie workbook i planner w wersji do druku.

WTYCZKA DO CHROME: Najważniejsze zadania dnia

Wtyczka pomoże ci skupić się na 3 najważniejszych zadaniach dnia (MIT). Za każdym razem, gdy otworzysz nową kartę w przeglądarce, wtyczka pokaże ci twoje 3 zadania na ten dzień – eliminując inne, nieistotne zadania.

EBOOK: 29 aplikacji sprzyjających skupieniu

Poznasz i wybierzesz aplikacje, które z bezwzględną skutecznością pomogą ci walczyć z rozproszeniami i prokrastynacją. Każda z nich opisana jest tak, żeby szybko wybrać to, co służyć ci będzie najbardziej – w podziale na kilka kategorii.

KROK #2: KONCENTRACJA NA ZAWOŁANIE

Rozproszenia opanowane? Pora na pracę w skupieniu! Dzięki tym narzędziom poznasz i od razu zastosujesz metodę sesji skupienia, dzięki której setki twórców i przedsiębiorców pracuje efektywniej - i to niezależnie od tego, ile mają na głowie.

WORKBOOK: 6 kroków do maksymalnego skupienia

Dzięki temu przewodnikowi poznasz narzędzie, z którego korzystają wszyscy twórcy na świecie, by robić w godzinę więcej niż inni przez cały dzień. Stworzysz i zaplanujesz swoją pierwszą sesję skupienia.

MASTERCLASS: Zwiększ efektywność z metodą Pomodoro (+ planer PDF)

Naucz się metody, którą stosują najefektywniejsci twórcy i przedsiębiorcy, by pracować sprawniej i w większym skupieniu. Godzinne szkolenie z metody Pomodoro + planer PDF.

WIDEO: Pracuj ze mną przez godzinę

Jeśli potrzebujesz koncentracji i chcesz ze mną “popracować”, po prostu włącz je na drugim ekranie i zacznij pisać, wymyślać, uczyć się. Pracuj w takiej “sesji” tak długo, aż skończy się czas.

LISTA ZASOBÓW dla skupionej pracy

Zasoby, które pomogą ci pracować w maksymalnym skupieniu. Znajdziesz tu m.in.: listę edytorów treści, które wspierają skupienie, listę najlepszej muzyki do skupienia, listę świetnych liczników pomodoro w wersji na YT i więcej!

KROK #3: ZORGANIZOWANY I SKUPIONY FREELANCER

Materiały, które wesprą cię w organizacji - tak, żeby już zawsze mieć czas na pracę w skupieniu i regularnie robić więcej w godzinę, niż inni przez cały dzień!

SZABLONY do codziennej organizacji do Notion, ClickUp i Trello

Zorganizuj życie, pracę i biznes z intuicyjnymi szablonami do organizacji i zapomnij o chaotycznym działaniu czy nadgodzinach! Zaplanuj działania, by wykonać je szybciej i oszczędzić czas.

MASTERCLASS: Plan tygodnia a życie - jak zrobić to, co się zaplanowało?

Dowiesz się, jakie podstawowe, zależące od ciebie czynniki sprawiają, że zadania nie idą do przodu, nauczysz się radzić z prokrastynacją i dowiesz się, jak setki zdalnych ekspertów osiągają więcej, pracując mniej.

KALENDARZE PDF: Dzienny, tygodniowy, planowanie projektu, kalendarz na rok

Dzięki planerom odzyskasz kontrolę nad swoją pracą, uporządkujesz działania i wyznaczysz dobre priorytety! W zestawie planery w wersji do druku.

PLANERY do pracy w blokach (PDF, Google Sheets)

Stwórz własny schemat pracy w blokach tak, żeby nigdy nie zabrakło ci miejsca i czasu na zadania wymagające wysokiego skupienia! Stwórz własny system pracy i działaj szybciej i sprawniej! 

ALE TO NIE WSZYSTKO - KUP I ODBIERZ BONUSY

Skorzystaj z pakietu teraz, by odebrać te bonusy:

BONUS #1: 12 PRODUKTYWNYCH TAPET na smartfona i komputer

Odbierz 12 specjalnie przygotowanych tapet, które każdego dnia będą motywować się do sprawniejszej pracy – bez hustle i nadgodzin

BONUS #2: CHECKLISTA: 92 zadania do wpisania do planera

Sprawdź pomysły na listy to-do i konkretne zadania, które możesz dodać do swojego planera, żeby uporządkować wszystkie zadania! Znajdziesz tu zadania podzielone na kalendarz, planer i miejsce do przechowywania notatek.

BONUS #3: NEWSLETTER Pracuj mądrzej z wersją audio

Pracuj mądrzej to cotygodniowy newsletter z praktycznymi, konkretnymi wskazówkami, jak pracować mądrzej i wydajniej będąc szefem dla samego siebie i… ciągle mieć czas na odpoczynek. 

Dołącz do 800+ freelancerów
Z Pakietu korzystają copywriterzy, trenerzy biznesu, programiści, wirtualna asysta, coachowie, graficy, fotografowie, dietetycy, artyści i wiele innych

Mój czas przestał się rozwlekać

Dzięki stosowaniu narzędzi z paczki mój produktywny czas przestał się rozwlekać, skupienie pogłębiło się i drobne sprawy, na które nie zwracałam wcześniej uwagi nie wybijają mnie już z pełnej koncentracji! Mając takie gotowe rozwiązania, to jak posiadać broń przeciwko swojemu wewnętrznemu leniowi.

Marta Muszyńska, managerka projektów

Świetny zakup dla osób, które chcą pracować w pełnym skupieniu

To jest świetny zakup dla osób, które chcą pracować intencjonalnie i w pełnym skupieniu, nieważne, czy na swoim, czy na etacie. To dobra opcja dla osób, które chcą jak najszybciej wdrożyć dobre nawyki i nauczyć się pracy głębokiej. Jednocześnie wszystkie elementy są przygotowane "po ludzku", każdy człowiek je zrozumie i będzie w stanie wdrożyć.

Magdalena Pająk, researcherka i genealożka

W temacie pracy zdalnej - produkt obowiązkowy

Niezbędnik dla każdego, kto ma problemy ze skupieniem (a kto nie ma takiego problemu?). W temacie zdalnej pracy pakiet obowiązkowy, żeby kończyć swoje zadania szybciej i mieć więcej czasu dla siebie.

Mateusz Parciak, tester oprogramowania

Realistyczne i proste do wdrożenia rozwiązania

Rewelacja dla osób, które mają ciągłe problemy z rozpraszaniem się i nie mają wizji jak to naprawić. Natalia pokazuje realistyczne i proste do wdrożenia rozwiązania, bez nadęcia i ą ę.

Ola Marchwian, trenerka nauczycieli języków obcych

Oto wszystko, co trzymasz, jeśli dołączysz na premierę
SZKOLENIE: Komputer sprzyjający skupieniu - wartość 69 zł
EBOOK I PLANER: Metoda myślodsiewni - wartość 49 zł
WTYCZKA DO CHROME: Najważniejsze zadania dnia - wartość 79 zł
EBOOK: 29 aplikacji sprzyjających skupieniu - wartość 29 zł
WORKBOOK: 6 kroków do maksymalnego skupienia - wartość 69 zł
LISTA ZASOBÓW: edytory treści, muzyka, pomodoro - wartość 29 zł
WIDEO: pracuj ze mną przez godzinę - wartość 49 zł
MASTERCLASS: Sesja Pomodoro plus planer do druku - wartość 79 zł
SZABLONY: do codziennej organizacji (ClickUp, Trello, Notion) - wartość 79 zł
MASTERCLASS: Jak zrobić to, co się zaplanowało? - wartość 59 zł
KALENDARZE PDF: dzienny, tygodniowy, roczny, projektowy - wartość 69 zł
CHECKLISTA: 92 zadania do wpisania do planera - wartość 29 zł
PLANERY: do pracy w blokach w PDF i Google Sheets - wartość 39 zł
12 PRODUKTYWNYCH TAPET: na komputer i smartfona - wartość 39 zł
NEWSLETTER z wersją audio, bezterminowy dostęp, darmowe aktualizacje, zniżki na aplikacje
Łączna wartość narzędzi: 736 zł
Cena regularna: 97 zł

Cena do 31.07 (67% taniej): 37 zł

Bez subskrypcji i ukrytych kosztów. Dożywotni dostęp.

Co jest możliwe, jeśli skorzystasz z pakietu?

Szybko zablokujesz rozproszenia, dzięki zestawowi aplikacji wspierających skupienie

Pokonasz natłok myśli, wykorzystując prostą metodę myślodsiewni

Zbudujesz środowisko pracy, w którym nikt i nic nie przeszkodzi ci w działaniu

Zaczniesz działać z pewnością nawet jeśli nie wiesz, za co się zabrać i wszystko wydaje się ważne

Skończysz zadania, które ciągną się miesiącami, a praca przestanie się rozciągać na cały dzień

Przejdziesz od chaosu w głowie i liście zadań do laserowej koncentracji, zaczniesz realizować zadania jedno po drugim i skończysz dzień wcześniej z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku.
Teraz w cenie 97 zł 37 zł
natalia_dolzycka
Natalia Dołżycka

W rok rozwinęłam biznes edukacyjny do 6 cyfr, bez hustle i spiny.

Jestem przedsiębiorczynią, edukatorką w temacie produktywności i nagradzaną blogerką, a także marketingowcem i managerką z 10-letnim stażem.

Uczę zarządzania czasem oraz organizacji biznesu twórców cyfrowych i pracowników wiedzy wierząc, że więcej czasu to większa szansa na projekty, które zmieniają świat.

W paczce pokazuję ci dokładnie te metody, które umożliwiają mi m.in. pisanie ebooków w 20 dni czy zrealizowanie koncepcji tej paczki w… niecałe 4 dni.

A ja nie tylko nie pracuję więcej, ale wyjeżdżam co najmniej 4 razy w roku, mam czas na rodzinę, hobby (kocham gry komputerowe i góry) i czytanie ponad 30 książek rocznie. 

FAQ PACZKI EFEKTYWNEGO FREELANCERA

Nie, Produktywna Apteczka jest zestawem narzędzi, które od razu przyniosą efekt – bez długich kursów i lat nauki. Znajdziesz tam najskuteczniejsze szablony do organizacji, tutoriale jak ustawić swój komputer, by sprzyjał skupieniu czy checklisty, przez które warto przejść, gdy zaczynasz pracę. 100% praktyki, nie teorii.

Nie! Jeśli masz swobodę w ogranizowaniu pracy i możesz spróbować pracy w sesjach skupienia, to ten narzędziownik jest również dla ciebie.

Dostęp do paczki masz bezterminowo – bez dodatkowych kosztów. Oprócz tego kupując paczkę teraz, otrzymujesz dostęp do wszystkich następnych aktualizacji, a także dodatkowych bonusów, o których wkrótce.

Oczywiście! Przy zakupie zaznacz odpowiednie pole i wypełnij dane do faktury (nie podawaj ich w komentarzu!), a system wyśle ci ją automatycznie.

Nie ma sprawy! Napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl – na pewno pomogę!

Chcesz zrobić więcej w godzinę niż inni przez cały dzień i wrócić do życia, zamiast marnować czas przed komputerem?

Odbierz paczkę za 97 zł 37 zł

© 2021. Life Geek Wszelkie prawa zastrzeżone