Poznajmy się lepiej! Life Geek prosi o pomoc

Poznajmy się lepiej! Life Geek prosi o pomoc

Ostatnio pojawia się na blogu dużo mniej wpisów, niż kiedyś (i niż bym chciała). Wszystko dlatego, że Life Geek rozrasta się w poprzek, pączkując w wiele innych inicjatyw.

Oraz dlatego, że szykuję właśnie nową odsłonę Life Geeka jedną ręką, a ebook o planowaniu i organizacji drugą, więc trzeciej na pisanie nie wystarcza!

A tak zupełnie serio - przybywa Was coraz więcej i coraz szybciej (stronę co miesiąc odwiedza już ponad 40.000 użytkowników i nie zapowiada się, żeby ta liczba malała!), a ja chciałabym mieć pewność, że wszystko co dzieje się na Life Geek w 100% odpowiada waszym potrzebom.

Dlatego dziś, zamiast cotygodniowego wpisu, mała prośba. Przygotowałam ankietę, dzięki której lepiej się poznamy, a ja dowiem się, co najbardziej podoba ci się na Life Geeku.

W ramach podziękowania za wypełnienie ankiety, chcę dać ci możliwość spotkania się na krótkich, 30-minutowych konsultacjach.

Jeśli masz problem z ustalaniem celów, organizacją, chcesz zadać konkretne pytanie o narzędzia, których używam, albo pogadać na dowolne tematy związane z produktywnością, to z przyjemnością pomogę! Dodatkowo, jak pewnie pamiętasz, pracuję jako digital marketer i z przyjemnością pomogę również w tematach związanych z marketingiem online (niekoniecznie z biznesem).

Ankietę znajdziesz poniżej lub pod tym linkiem (gdyby coś nie działało)

No i oczywiście dziękuję za każde wypełnienie! Mam nadzieję, że dzięki temu uda mi się tworzyć dla was jak najfajniejsze rzeczy!