Poznajmy się lepiej! Life Geek prosi o pomoc

Poznajmy się lepiej! Life Geek prosi o pomoc

Ostatnio pojawia się na blogu dużo mniej wpisów, niż kiedyś (i niż bym chciała). Wszystko dlatego, że Life Geek rozrasta się w poprzek, pączkując w wiele innych inicjatyw.

Oraz dlatego, że szykuję właśnie nową odsłonę Life Geeka jedną ręką, a ebook o planowaniu i organizacji drugą, więc trzeciej na pisanie nie wystarcza!

A tak zupełnie serio - przybywa Was coraz więcej i coraz szybciej (stronę co miesiąc odwiedza już ponad 40.000 użytkowników i nie zapowiada się, żeby ta liczba malała!), a ja chciałabym mieć pewność, że wszystko co dzieje się na Life Geek w 100% odpowiada waszym potrzebom.

Dlatego dziś, zamiast cotygodniowego wpisu, mała prośba. Przygotowałam ankietę, dzięki której lepiej się poznamy, a ja dowiem się, co najbardziej podoba ci się na Life Geeku.

W ramach podziękowania za wypełnienie ankiety, chcę dać ci możliwość spotkania się na krótkich, 30-minutowych konsultacjach.

Jeśli masz problem z ustalaniem celów, organizacją, chcesz zadać konkretne pytanie o narzędzia, których używam, albo pogadać na dowolne tematy związane z produktywnością, to z przyjemnością pomogę! Dodatkowo, jak pewnie pamiętasz, pracuję jako digital marketer i z przyjemnością pomogę również w tematach związanych z marketingiem online (niekoniecznie z biznesem).

Ankietę znajdziesz poniżej lub pod tym linkiem (gdyby coś nie działało)

No i oczywiście dziękuję za każde wypełnienie! Mam nadzieję, że dzięki temu uda mi się tworzyć dla was jak najfajniejsze rzeczy!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.