90-dniowy Akcelerator

Zrób więcej w kwartał, niż inni w rok

Program grupowego wsparcia połączony z mastermindem, dzięki któremu zrealizujesz cele związane z biznesem online w 90 dni - bez tracenia czasu, energii i pieniędzy!

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Zapisy do 28 stycznia lub do wyczerpania miejsc

LG_cowork_2021_dokampanii

Twórco, edukatorze, właścicielu biznesu online!

Prowadzić mały biznes i chcesz…

Przestać ćpać wiedzę i przejść do działania

Poukładać czas tak, by znaleźć go na twój najważniejszy, strategiczny projekt

Pracować mniej, osiągając więcej, jednocześnie będąc pewnym, że twoje działania przynoszą REZULTATY, jakich oczekujesz

Szybko i bez wahania zrealizować ambitne cele, skupiając się tylko na tym, co ważne

W ciągu najbliższych 90 dni przygotować kampanię promocyjną lub nowy produkt pod okiem doświadczonej mentorki i ze wsparciem innych ambitnych przedsiębiorców...

Osiągnij więcej niż inni w 90 dni - bez hustle, siedzenia po nocach, za to w sprawdzonym procesie, który przeszło już setki innych osób takich, jak ty!

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Opinia o pracy ze mną

Co mówią zadowoleni klienci

Od lat interesowałem się wzrostem produktywności, ale niczego nie umiałem wdrożyć, bo czułem, że te metody ogranicza moją kreatywność. Kiedy poznałem Natalię na webinarze wiedziałem od razu, że mam od kogo się uczyć, że w końcu ktoś mnie rozumie i wie, jak połączyć kreatywną pracę z produktywnością. Nikt nigdy lepiej nie wyjaśnił mi, jak realnie wdrożyć hacki i metody zarządzania projektami, aby chaos zamienić w poukładane procesy i listy zadań, które codziennie ratują mój czas (i życie!).

Jan Szustak Tekstopia

Pierwszą i najważniejszą kwestią było dla mnie ustalenie wizji, nadrzędnego celu, do którego chcę dążyć. Od tego momentu minął prawie rok, udało mi się zbudować markę i powoli rozkręcam swojego bloga. Ustalenie wizji, które wcale nie jest tak proste jak się wydaje, nadało strukturę wszystkim innym moim działaniom. Nauczyłam się też planować pracę i projekty.

Sylwia Falarczyk EDUwyspy & 4aspekty.pl

Byłam totalnie zagubiona w temacie celów i potrzebowałam konkretnych wskazówek i wsparcia. Ten konkret znalazłam na webinarach i blogu Natalii, zaufałam jej, wydałam pieniądze i nigdy nie żałowałam. Ustaliłam cele i zaplanowałam drogę do ich osiągnięcia. Pokonałam swojego wewnętrznego Smoka Obiboka. Przestałam odkładać marzenia na później - dostałam od Natalii narzędzia, wiedzę i "kopa".

Martyna Ozga Yourperson.pl

Dołącz do 90-dniowego Akceleratora

3 miesięcznego mastermindu połączonego z partnerstwem produktywności zaprojektowanego tak, by pomóc ci zrealizować biznesowe cele w 1/4 czasu!

Akcelerator to program grupowy online, oparty o sprawdzone metody ustalania i realizowania biznesowych celów, dzięki któremu osiągniesz zbyt długo odkładane biznesowe cele – od od startu podcastu po przygotowanie pierwszego lub kolejnego produktu online.

Akcelerator nie tylko uporządkuje twoje działania i pokaże, jak osiągnąć szybciej to, co planujesz, ale też da ci niezbędną wiedzę i umiejętności.

Jak to działa?

Opracowujemy plan działania na 90 dni podczas spotkania strategicznego 1:1. W planie uwzględniamy twoje cele, możliwości działania i cele finansowe. Po spotkaniu wiesz, jakie kroki wykonać, by najszybciej osiągnąć swój cel.

Wybieramy mierniki EFEKTÓW, które będziemy sprawdzać z tygodnia na tydzień, wspólnie z niewielką grupą zdeterminowanych przedsiębiorców - oparte na metodzie OKR oraz 12-tygodniowym roku

Co tydzień wybierasz priorytety na najbliższe 7 dni - w poniedziałek wybieramy najważniejsze zadania i odrzucamy "zapychacze", by projekt szedł do przodu bez poświęcania mu za wiele czasu;

Co dwa tygodnie otrzymasz dodatkowe wskazówki, feedback odnośnie działania oraz wiedzę z zakresu tworzenia produktów oraz marketingu podczas spotkania mastermindowego w kameralnej grupie 5 osob.

Codziennie otrzymujesz feedback, wsparcie i motywację ode mnie i pozostałych uczestników w zamkniętej, prywatnej grupie na Discordzie

W dowolnym momencie możesz wesprzeć się ponad 60 szkoleniami z zakresu produktywności i organizacji dzięki dostępowi do zamkniętej społeczności Wirtualnego Coworkingu

Po 90 dniach masz zrealizowany cel (produkt online, nowy kanał komunikacji etc.), wsparcie innych twórców i sprawdzony proces osiągania celów w krótkim czasie, który od teraz będziesz stosować do szybkiego rozwoju swojej małej firmy!

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Z kim będziesz pracować?
Natalia Dołżycka

W rok rozwinęłam biznes edukacyjny w zupełnie nowej dla mnie branży do 6 cyfr, bez hustle i spiny.

Jestem przedsiębiorczynią, edukatorką w temacie produktywności i nagradzaną blogerką, a także marketingowcem i managerką z 10-letnim stażem.

Przekładam metody działania dużych, szybko rosnących firm na realia małych biznesów, pomagając im układać swój czas i firmę tak, by osiągać więcej, pracując mniej.

Dzięki dokładnie tym samym metodom, które stosować będziesz w trakcie pracy w Akceleratorze, z roku na rok podwajam przychody i rozwijam firmę, bez studiów MBA i wcześniejszego doświadczenia w biznesie online.  

Zgłoś się teraz i zrealizuj cele w 90 dni bez wahania, prokrastynacji i chaosu

Aby mieć pewność, że w grupie pracują wyłącznie osoby, które poważnie traktują działanie i zobowiązanie do działania, 90-dniowy Akcelerator jest programem, w którym obowiązują zapisy. 

Jak wygląda rozmowa? 

Zarezerwuj rozmowę do końca stycznia. Na maksymalnie 30-minutowym spotkaniu  ustalimy, jakie są twoje cele na najbliższe miesiące oraz wspólnie zdecydujemy, czy to program dla ciebie. Jeśli tak: działamy!

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Zrób więcej w kwartał niż inni w ROK!

Dzięki akceleratorowi…

zrealizujesz biznesowe cele na rok w maksymalnie 90 dni, dzięki sprawdzonemu procesowi i wsparciu innych;

nauczysz się, jak realizować odważne biznesowe projekty pomimo braku czasu, lęku i braku wiary;

w praktyce przyswoisz zasady tworzenia produktów online i projektów internetowych podczas mastermindów i dzięki mentoringowi;

utrzymasz wysoką motywację dzięki cotygodniowemu mierzeniu postępów, poniedziałkowych checkach i mastermindowaniu w prywatnej, niewielkiej grupie z innymi zdeterminowanymi przedsiębiorcami;

uporządkujesz swój tydzień, miesiąc i kwartał tak, by zawsze mieć czas na to, co najważniejsze - nie ucząc się o organizacji, ale w praktyce wykorzystując wszystkie jej zasady podczas działania z najważniejszym projektem;

stworzysz projekt biznesowy, na którym ci zależy - pierwszy produkt, podcast, newsletter, który od pierwszego dnia osiąga takie WYNIKI, jak chcesz.

ZAPISY ZAKOŃCZONE

W tej edycji: 

Maksymalnie 10 miejsc (2 grupy po 5 osób)

FAQ CEO DAY

90-dniowy Akcelerator to hybrydowy program grupowy, łączący mastermind, mentoring oraz spotkania w ramach partnerstwa produktywności. W jego skład wchodzi jedna, strategiczna sesja 1:1, na której ustalamy plan działania na 90 dni, cotygodniowe spotkania w ramach rozliczenia się z zadań oraz mastermind raz na dwa tygodnie, na którym pracujemy nad twoim celem i produktem, zamieniając wahanie w działanie!

Akcelerator to nie kurs, a narzędzie, które ma pomóc ci zrealizować twoje biznesowe cele szybciej, poświęcając na to mniej czasu. Co więcej, OD RAZU pracujesz nad najważniejszymi celami w swoim biznesie, a system wyłącznie wspiera twoje działanie.

Brutalna prawda jest taka – jeśli zależy ci na twoim celu, znajdziesz czas. Jeśli nie – znajdziesz wymówkę. 

Akcelerator zaprojektowany jest tak, by nauczyć cię, jak znajdować czas na ważne dla ciebie sprawy, ułożyć dzień i tydzień pracy tak, by osiągać więcej, pracując mniej.

Jeśli nie masz czasu, Akcelerator TYM BARDZIEJ jest dla ciebie!

Akcelerator to program dla osób, które już działają online i potrzebują mentoringu i wsparcia, by wydać swój pierwszy lub następny produkt online. 

W każdy poniedziałek przed południem spotykamy się maksymalnie na pół godziny, żeby omówić wyzwania na ten tydzień, sprawdzić co zostało wykonane oraz dobrze zaplanować następny tydzień.

 

Raz na dwa tygodnie spotykasz się na ok. 1,5-2h z Natalią i innymi uczestnikami, aby uzyskać wsparcie, radę i niezbędne informacje dotyczące twojego celu. Spotkania są nagrywane i dostępne później na platformie kursowej. Podczas spotkań każdy uczestnik ma czas, by opowiedzieć o swoich wyzwaniach i zasięgnąć rady od innych w tematach związanych ze stworzeniem produktu online, prowadzeniem kampanii, sprzedażą i innymi tematami dotyczącymi biznesu online.

Spotkania mastermindowe będą nagrywane i dostępne dla ciebie na specjalnej platformie. Poniedziałkowe kick-offy nie, bo to czas, kiedy deklarujemy zadania i wracamy do pracy. ;)

Na rozmowie wstępnej skupiamy się na twoich wyzwaniach i biznesowych celach. Opowiem ci też o tym, jak będzie wyglądać nasza współpraca i zapytam o twoje oczekiwania. Na koniec wspólnie zdecydujemy, czy to program dla ciebie.

Nie, płatność ratalna wiąże się z takim samym zobowiązaniem do działania, jak płatność w całości. Na początku każdego miesiąca otrzymasz link do płatności i fakturę (jeśli wybierzesz opcję z fakturą), którą należy opłacić.

Oczywiście! Przy zakupie zaznacz odpowiednie pole i wypełnij dane do faktury (nie podawaj ich w komentarzu!), a system wyśle ci ją automatycznie.

Nie ma sprawy! Napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl – na pewno pomogę!

W 90 dni możesz rozwinąć firmę, zyskać nowy produkt online lub zwiększyć zasięgi - bez wahania, kręcenia się w kółko i działania po omacku

Czy naprawdę chcesz działać tak jak do tej pory - po omacku, ciągle wahając się i nadmiernie analizując każdy krok? Czy ty i twoja rodzina nie zasługujecie na to, żeby spędzać z sobą więcej czasu i wreszcie mieć wolne wieczory?

A co, jeśli projekt, który zrealizujemy razem w Akceleratorze sprawi, że twój biznes wreszcie się ustabilizuje, dając ci więcej pieniędzy, więcej czasu na rzeczy naprawdę ważne?

Przestań polegać na wypchanej liście to-do, bo dobry biznes to nie więcej pracy, to mądre decyzje, które prowadzą do jego rozwoju

I właśnie tego nauczysz się w 90-dniowym Akceleratorze!

ZAPISY ZAKOŃCZONE