Kiedy kilkanaście lat temu mówiłam o work-life balance, o robieniu tylko rzeczy ważnych i pracy skupionej i szybkiej, ludzie patrzyli na mnie jak na kosmitkę. Bo trzeba robić więcej, mocniej i w ciągłym pędzie. Tak zwany „waterfall”, a wiec wciskanie jak najwiecej zadań bez ładu i składu był na porządku dziennym.

Kiedy w piątek przygotowywałam ostatnią lekcję do bootcampu o priorytetach i ustawiałam ją do wysyłki, zobaczyłam że od początku całej akcji zapisało się na niego równo 400 osób. To w sumie, z ludźmi którzy przeszli kurs o skupieniu, ponad pół tysiąca osób, które chcą pracować inaczej i lepiej poukładać to, jak spędzają zawodowy czas. A przy okazji pół tysiąca osób, którym mogę kłaść do głowy, ze balans w każdej dziedzinie życia jest najważniejszy, oraz ze to wszystko da się ogarnąć prosto i mądrze.

To jest super odpowiedzialność, ale i super radość widzieć, jak korzystacie z tego, o czym mówię – wiem to po mailach, wiadomościach na Insta i Fejsie.

A teraz zrobię to jeszcze raz i w poniedziałek pokażę wszystkie systemy, dzięki którym pracuję w skupieniu. Cały proces, który układałam sobie już kilka lat, który pomógł mi mieć jakieś życie prywatne gdy w połowie roku zarzadzalam wydaniem gry, jednocześnie „na drugim etacie” prowadząc Life Geeka.


Podczas webinaru poznasz 5 sposobów, jak wejść w stan maksymalnego skupienia, nawet jeśli pracujesz w pełnym rozproszeń środowisku.

OTO, CZEGO SIĘ NAUCZYSZ:

  • 5 najważniejszych strategii związanych ze skupieniem;
  • Dowiesz się, jak planować dzień pracy, aby ten sprzyjał skupieniu;
  • Poznasz darmowe i proste do wykorzystania narzędzia do blokowania niechcianych rozproszeń;
  • Dowiesz się, jakie nawyki sprzyjają skupieniu i jak je wypracować;
  • Pokażę ci, jak pracować nad koncentracją i rozproszeniami, by wszystkie te metody przyniosły trwały efekt!

I wiem, ze będzie mega dobrze, bo ten proces zna już ponad 150 osób.

Webinar w poniedziałek, 14.10, o 20:00. Tylko live, bez powtórki. Mam nadzieję, że będziesz!