5 sklepów, w których kupisz geek-koszulki za mniej niż 40 zł

Uwielbiam koszulki. Z gier, z książek, z geek-nadrukami, koszulki z napisami. Mam takich koszulek pół szafy, do tej pory najczęściej wynajdywanych na aukcjach, kupowanych na imprezach albo zamawianych za chore pieniądze gdzieś online.

UWAGA! Pod tym linkiem znajdziesz uaktualnioną listę najlepszych sklepów z koszulkami!

Do tej pory, bo ostatnio na rynku pojawiło się kilka sklepów z koszulkami, w których - dzięki różnym sprytnym mechanizmom można kupić koszulki od 6 do 12 dolarów, czyli od niecałych 19 zł (sic!) do 37 peelenów. A wszystko to z taniutkim shippingiem, świetnymi wzorami i genialną jakością nadruku.

→Czytaj też: TOP5 e-sklepów z geek koszulkami 

Oto absolutny TOP 5 od Life Geek:

1. OtherTees.com

Tylko pozornie zagraniczna, ale tak naprawdę to w 100% polska firma, dzięki czemu bardzo dużo oszczędzamy na kosztach przesyłki (przesyłka to tylko 7,50 zł!). Działa w modelu - jedna koszulka na 48 godzin - po tym czasie wzór przepada na zawsze i nie jest już nigdy dostępny. Nowe koszulki pojawiają się o 22.00 i obracają się wokół geek-pop kultury (filmy, gry, seriale itp.). Jak wszystkie strony w modelu one-design-a-day, najpierw zbiera zamówienia, a dopiero potem drukuje koszulki, co oznacza, że na zamówienie trzeba nieco poczekać (średnio do miesiąca). To nic, bo naprawdę warto! :)

 

2. TheYetee.com

Kolejna w opcji "jedna koszulka na jakiś czas". Tym razem raz dziennie jeden (czasem dwa, ale w tym samym stylu i na ten sam temat) t-shirt można zdobyć w świetnej cenie 11$. Co więcej, koszty przesyłki to jedyne 5,5$, czyli miejscami taniej, niż przesyłka z Polski do Polski. ;) Na ukochaną koszulkę trzeba czekać  bardzo długo (ja czekałam miesiąc), ale to co przychodzi do nas aż z USA jest świetnej jakości i na pewno długo będzie służyć właścicielowi.

 

3. TeeFury.com

 

Podobnie jak dwie poprzednie, proponuje jedną koszulkę dziennie za cenę 11$. Warto i tu zaopatrzyć się w geekowego t-shirta, bo shipping do Polski kosztuje tylko 4$! Tradycyjnie na koszulkę trzeba czekać prawie miesiąc, ale myślę, że to Was nie odstraszy, co? ;)

 

4. RiptApparel.com

Działa podobnie, jak wszystkie 3 powyżej, ale ma jedną zaletę - oprócz koszulek z unikalnym, jednodniowym wzorem, umożliwia również wykonanie bluzy z kapturem, dziecięcej koszulki, plakatu, podkładki pod kubek i obudowy do iPhone'a. Oczywiście wszystko różni się ceną, natomiast samą koszulkę można kupić już za 10$. Jeśli dodamy do tego niecałe 4 dolary za przesyłkę międzynarodową (jak oni to robią?!), wychodzi całkiem niezła okazja. ;)

 

5. DesignByHumans.com

The Tee Grinder

Może i nie najtańsza z opcji, ale możliwa do obejścia przez świetny mechanizm, zwany Tee Grinder. Koszulki w Design by Humans kosztują zazwyczaj około 18$, ale wystarczy zakręcić cudowną maszyną, by zdobyć 3 za 20$. Plus przesyłka w granicach 7-8$.  Powodzenia w losowaniu! :)

→ Czytaj też: Prezenty dla geeków za max 100 zł

A jaki jest Twój ulubiony sklep?

Fot. główne: redbubble.com