,

Jak (lepiej) planować firmowe cele i pracę? | LGS 017

Jak (lepiej) planować firmowe cele i pracę? | LGS 017

Dziś o wyznaczaniu celów w małym biznesie - takich, które nie dorzucają nam do pieca i do listy to-do. Wiesz, że dużo mówię o planowaniu, szczególnie takim strategicznym - w dłuższym okresie czasu.

I spotykam się często z taką wątpliwością, że kwartał, pół roku, rok to jest za długo. Że ja nie wiem, co się w tym czasie stanie, więc jak mogę planować taki czas? 

I totalnie się zgadzam, bo z planami i celami jest tak, że lubią się rozjechać. Sama mówię uczestnikom takich naszych 90-dniowych sprintów z celami w Wirtualnym Coworkingu, że prawdopodobnie przestrzelą swoje cele o 50% i tak najczęściej jest. 

Ale na szczęście ten optymizm celowy jest uleczalny. I na niepewność “co stanie się za kwartał i czy dowiozę?” też na szczęście można coś poradzić. I w tym odcinku pokażę ci, jak:

Linki z odcinka:

Wspomniane w odcinku:

Warto posłuchać też:

Słuchaj Life Geek Show na:


Life Geek Show to podcast o produktywności i osiąganiu bez spiny dla przedsiębiorczych twórców i twórczych przedsiębiorców. Rozmawiam z inspirującymi gośćmi o tym, jak pracują i myślą, mówię o mądrej organizacji i zmienianiu świata. Prowadzi Natalia Dołżycka.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.